Geyik Dağları Off Road Macerası

Geyik Dağları Off Road Macerası


Bu sefer Antalya'nın doğusuna gidiyoruz. Manavgat Vadisi'nden girip Alanya'da çıkacağız. Muhteşem Geyik Dağlarını tanıyacağız, ormanlar, göller, yaylalar, mağaralar, şelaleler göreceğiz, kamp ateşi başında yıldızlara bakacağız. 

2017 TUR TARİHLERİ

 

Tarih

Kişi Başı Fiyat

Tek Kişi Farkı

4x4 Araç Katılım Payı

25 - 28 Mayıs

600.-TL

100.-TL

350.-TL

 

 

 

 

 

Antalya - Alanya arasında uzanan Orta Torosların en muhteşem yaylalarının yer aldığı Geyik Dağları, sadece doğası ile değil, Ormana, İbradı gibi muhteşem mimariye sahip yerleşimleri ile de büyülü bir rota.

1. Gün / Perşembe / Ormana
Sabah en geç saat 09:00 gibi Antalya Havaalanı’na varıp kısa bir bilgilendirmeden sonra araçlarla, Kargıhan'a doğru yola çıkıyoruz. Kargıhan gezisinden sonra, binlerce yıllık tarihi kervan yollarını takip ederek Başlar Han'a varıyoruz. Burada alacağımız yemekten sonra Kurt Gediği belinden aşarak, muhteşem ormanlar arasından geçerek Ormana'ya varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ormana’da otantik ahşap evlerde.

Akşam yemeği dahil
 

2. Gün / Cuma / Ormana

Bugün muhteşem güzellikteki Manavgat Vadisinin kuzey bölümünü oluşturan Üzümdere'yi aşarak Kuyucak köyüne varıyoruz. Buradan Kuyucak yaylalarını aşarak Balatini Mağarasına ulaşacağız. Piknik yemeğinden sonra, Söyler kalesini ziyaret edip, orman yollarından Ormana'ya geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ormana’da otantik ahşap evlerde.

Öğlen ve akşam yemekleri dahil.

 

3. Gün / Geyik Dağları Kamp
Sabah  Akseki üzerinden Geyik Dağlarına tırmanıyoruz. Beyçukuru, İlvat Gölü, Alaybey yayla ve göllerini gezerek, burada uygun bir alanda kamp kuruyoruz. Akşam yemeği kamp ateşi başında, geceleme ise çadırlarda olacak.
Öğlen ve akşam yemeği dahil
 

4. Gün / Pazar / Dönüşler
Bugün Geyik Dağlarını gezmeye devam ediyoruz. Yaylaları ve gölleri gezerek Alara Çayı vadisine giriyoruz ve Çendüre Şelalesi’ni görüyoruz. Buradan Alara Vadisi üzerinden Alanya – Antalya yoluna çıkarak saat 18:00 gibi Antalya’ya varıyoruz.
Öğlen yemeği dahil

2 gece için otel, 1 gece için çadır, 3 öğlen yemeği, 3 akşam yemeği, uzman rehber, tur asistanı, araçlara ait tüm giderler, yemeklerde çay, kahve, su ve piknik olmayan yemeklerde meşrubat dahildir.
Alkollü içecekler hiçbir yemekte dahil değildir. İki kamp yemeği için içkilerinizi yanınızda getirmenizi öneririz.

Notlar:

 

Başvuru için : info@equinox.com.tr / 0 532 282 23 24