Kapadokya Yürüyüşleri

Kapadokya Yürüyüşleri


Bambaşka bir gezegendeymişsiniz hissi veren bu muhteşem coğrafyada tarih - kültür - yeraltı şehri - yerel danslar göreceğiz, piknik - doğa yürüyüşü - ATV ve 4x4 araçlarla turlar yapacağız. 

Equinox ile Kapadokya'ya bambaşka bir açıdan bakış.

Arkeolog rehber eşliğinde Kapadokya 

 

2017 TUR TARİHLERİ

 

Tarih

Kişi Başı Fiyat

Tek Kişi Farkı

12 - 15 Nisan

750.-TL

145.-TL

11 - 14 Mayıs 750.-TL 145.-TL
15 - 18 Haziran 750.-TL

145.-TL

 

 

 

 

 

 

 

1. Gün / Cuma / Kapadokya Varış

Sabah uçağı ile en geç saat 10:00'da Kayseri veya Nevşehir’e varış. Havalimanında otobüs ve rehberimizle buluşma ve Göreme’ye varış. İlk turumuz ATV / QUAD lar ile 2 saatlik vadi turu ve ardından öğle yemeği. Yemekten sonra kaymaklı yer altı şehri gezisi ve geziden sonra bu kez de Güllüdere Kızılçukur vadilerinde yürüyüş. Konaklama Mağara otelde. Otele giriş yaptıktan sonra akşam yemeği ve halk dansları için Yaşar Baba restaurantına gidiş. Yemekte sınırsız alkollü içecek dahil.

 

2. Gün / Cumartesi / Kapadokya

Sabah dileyenler için balon turu. Kahvaltıdan sonra sabah Kapadokya vadilerinde 4 saatlik bir 4x4 turu yapıyoruz. (Dileyenler araçları kendileri kullanabileceği gibi, dileyenler için şöför de bulunacaktır) Öğlen yemeğinden sonra Avanos ve Ortahisar gezisi, ve gün batımından önce Zemi Vadisi yürüyüşü yapıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

3.Gün / Pazar / Kapadokya - Dönüşler

Bugün sabah Bağlıdere vadi yürüyüşü yapıyoruz. Daha sonra Paşabağlar ve Zelve Açık Hava Müzesi gezeceğiz. Öğle yemeği Kızılçukur’da piknik şeklinde. Yemekten sonra Göreme Açık Hava Müzesi gezisi ve daha sonra Kayseri / Nevşehir havalimanına devam ediyoruz ve turumuz havalimanında sona erecek.

Üç gece için oteller, tüm öğlen yemekleri, 2 akşam yemeği, arkeolog rehber, minibüs ile ulaşım ve araçla ilgili tüm masraflar, yemeklerde çay, kahve, su ve meşrubat.
Alkollü içecekler hiçbir yemekte dahil değildir.
Ören yeri ve müze girişleri dahil değil, müze kart alınmasını öneririz.
Programdaki yürüyüşler, normal arazi şartlarında yürüyebilen herkesin kolaylıkla yürüyebileceği parkurlardır. Zor bir parkur yoktur.
 

Notlar:

Başvuru için : info@equinox.com.tr / 0 532 282 23 24