Equinox Travel - Doğa Turu, Kültürel Tur Müşterileri

Sıkça Sorulan Sorular

Kendi aracıyla gelmeyen misafirlerin ödemesi gereken benzin, sigortalar ve kasko dahil araç kira bedelidir. Her bir 4x4 araçta 4 kişi bulunur ve bu 4 kişinin her biri bu ücreti öder. Araçtaki 4 kişi aracı dönüşümlü olarak kullanır. Araç kullanmak istemeyenler, kullanacak olan birinin aracında veya ekip aracında seyahat edebilir. Kendi aracıyla gelen misafirler bu bedeli ödemezler. 

Evet, kişiye özel, istekler doğrultusunda turlar düzenliyor ve yapıyoruz. Uygun özel tur için en az 6 kişi olması tavsiye edilir, ancak bütçe sıkıntısı çekmeyenler için 1 kişilik de olsa özel tur yapıyoruz.

4x4, yürüyüş ve macera turları en fazla 25 kişi ile sınırlıdır. Arkeoloji turları ise en fazla 30 kişi ile sınırlıdır.

En az 1 yetişkin ile aynı odada kalan 0- 6 yaş grubu ücretsiz, 7- 12 yaş grubu ise yalnızca konaklama ücretinin yarısından muaftır.

Grubun ahengi adına yürüyüş turlarına katılacak çocukların en az 7 yaşında ve tek başlarına rahatça yürüyebiliyor olmaları gerekir. Bunun dışındaki tüm turlarımıza her yaştan çocuklar katılabilir, ancak çocukların tüm sorumluluğu ebeveynlerine aittir. 

Arkeoloji, doğa, yürüyüş, macera seven herkes katılabilir. Turlarımıza katılmak için herhangi bir konuda deneyimli olmak gerekmez.

Equinox Travel - Doğa Turu, Kültürel Tur Müşterileri